رویداد ها

بیست و چهارمین نمایشگاه صنعت ساختمان اهواز آذر 1402

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان، آسانسور و تأسیسات 

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان، آسانسور و تأسیسات 

تاریخ برگزاری 1 الی 4 آذرماه 1402

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان، آسانسور و تأسیسات در شهر اهواز از تاریخ 1 الی 4 آذر برگزار شد. کارشناسان فروش شرکت پوشش فرانگر (تولید کننده مواد و مصالح نوین ساختمانی و ارائه دهنده‌ خدمات در زمینه ساختمان ) در سالن خرمشهر غرفه گروه ساختمانی آرین میزبان بازدیدکنندگان بودند. در این نمایشگاه برخی از محصولات نوین شرکت پویان پوشش شامل بلوک های سبک ساختمانی و چسب بلوک،… ارائه گردید.

این مجموعه با بهره گیری از متریال اولیه داخلی، دانش فنی و توان تکنولوژیک متخصصان داخلی و کارشناسان آلمانی به تولید دو گروه از محصولات در حوزه صنعت ساختمان پرداخته است:

  • مصالح نوین ساختمانی از جمله بلوک سبک، چسب بلوک، چسب کاشی و سرامیک، پلاسترها و …. که تحت لیسانس شرکت ®Mixonall آلمان تولید می شوند.
  • محصولات محافظ در برابر حریق که شامل  ملات های ضدحریق و سیستم های محافظ در برابر حریق (درزبندها و دودبندها) است که تحت لیسانس شرکت HBT آلمان مطابق با بالاترین استانداردهای بین المللی تولید می شوند.

بلوک های سبک میکسونال در ابعاد مشخص به ضخامت های مختلفی تولید می شوند. ابعاد بلوک میکسونال 60*30 و در ضخامت های 8 ، 10، 12 و 15 سانتی متر موجود هستند. این بلوک ها بر خلاف سایر بلوک های سبک که کندسوز هستند، کاملا ضد حریق بوده و ایمنی ساختمان را تا 100 درصد در برای حریق بالا می برد.

سیستم های محافظ حریق درزبندها به واسطه پوشش درزهای موجود در بخش های مختلف ساختمان، احتمال سرایت حریق و مشتقات چهارگانه (دود، آتش، گازهای سمی و حرارت) را تا حد زیادی کاهش می دهد.

شهر اهواز در صنعت ساختمان سازی رو به ترقی و توسعه است. استقبال از نمایشگاه و سعی بر استفاده از مصالح نوین نشان از این تغییر دارد. در طی روزهای برگزاری نمایشگاه، رئیس نظام مهندسی اهواز حضور یافته و از غرفه ی شرکت پویان پوشش بازدید کرد. وی پس از آشنایی با ویژگی های بلوک سبک میکسونال و دغدغه های ساخت وساز در شهر اهواز به واسطه ی موقعیت جغرافیایی شهر، از این محصول استقبال کرد. وی افزود که این بلوک می تواند جایگزین مناسبی برای بلوک های مورد استفاده در ساختمان سازی قرار بگیرد. در این نمایشگاه عامل استان اهواز محصولات میکسونال نیز حضور داشتند و اطلاعات مورد نیاز مشتریان در خصوص مزیتهای محصول،کیفیت، نحوه اجرا و خرید و ارسال ارائه نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *