درباره ما

شرکت پویان پوشش فرانگر (سهامی خاص)

زیر مجموعه هلدینگ فرانگر زرفام، تولید کننده مواد و مصالح نوین ساختمانی و ارائه دهنده‌ خدمات در این زمینه می‌باشد. این شرکت با بهره‌گیری از مواد اولیه داخلی، دانش فنی و توان تکنولوژیک شریک تجاری خود در کشور آلمان و با تکیه بر نظارت کارشناسان آلمانی در مراحل طراحی، تولید و اجرا، خدمات خود را مطابق با بالاترین استانداردهای بین‌المللی ارائه می‌نماید. این شرکت، تولیدکننده‌ دو گروه از محصولات در حوزه صنعت ساختمان می‌باشد؛

مصالح نوین ساختمانی تحت لیسانس شرکت ®Mixonall آلمان:

  • بلوک‌های سبک، چسب‌های بلوک، انواع چسب‌های کاشی و سرامیک، پلاسترها و عایق‌های رطوبتی

محصولات محافظ در برابر حریق تحت لیسانس شرکت HBT آلمان:

  • ملات‌ها، رنگ‌های محافظ در برابر حریق، سیستم‌های دودبند، پوشش‌های محافظ کابل در برابر حریق و …

کارخانه پویان پوشش
درباره پویان پوشش

ماموریت

شرکت پویان پوشش فرانگر (سهامی خاص) به عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ فرانگر زرفام است که در حوزه ساخت و تولید محصولات نوین ساختمانی فعالیت می‌نماید و دامنه فعالیت‌های آن شامل تحقبقات و مهندسی، تامین و تولید (R-EPP) می‌باشد. این شرکت از طریق بکارگیری دانش روز دنیا در حوزه مواد و روش‌های ساخت پیشرفته، شیوه‌های نوین مدیریت و پتانسیل نیروی انسانی تحصیل کرده و مستعد کشور در ایران و منطقه خلق ارزش و ثروت می‌نماید.

چشم انداز

شرکت پویان پوشش فرانگر در افق سال 1405 از طریق راهبردهای تعریف شده سازمان بویژه توسعه محصولات نوآور و توسعه بازارهای نوین برای محصولات خود، به عنوان یکی از 10 شرکت اول در حوزه صنایع مواد و مصالح ساختمانی کشور شناخته خواهد شد.

درباره پویان پوشش